Skip to content Skip to footer

Alışılmışı terk et! Sıra dışı olanı iste!

Sıra dışı olanı iste!

Aklınıza gelmeyen ya da seri üretimi olmayan eğlenceli, fonksiyonel hobi ihtiyaçlarınızı üreterek, size daha renkli bir hayat sunmayı amaçlayan tasarım ve üretim firması. Güçlerini; daima insan hayatını gözlemlemekten, üretirken eğlenen benliklerinden alır. İçmimari ile endüstriyel tasarımı birleştirmek için tutkuyla çalışırlar. Tasarlanan ürünlerin en büyük özelliği kullanım amacı dışında bulunduğu mekanda bir tasarım objesi olarak yerini almasıdır. Günbegün Siz değerli IMOKER olumlu katkıları ile kendini geliştirmeyi amaçlar.Heyy Imoker!

Zamanın Parçasıyız!

İçmimari tasarım ve mobilya üretimi ile başlayan profesyonel meslek hayatımızı, İçmimarlık ve Endüstriyel Ahşap çatısı altında birleştirerek; Imok Endüstriyel Tasarım da birleştirdik. Müşteri kitlemize farklı alanlarda aksesuar bazında butik tasarımlar sunmayı hedefliyoruz.

Peki bu insanlar ne söyledi?

İnternette çok fazla araştırma yaptım. Boardlar hakkında ancak bir çoğunda problem yaşadım. Şöyle ki bir board aldığınızda bu board ile enerjinizi bütünleştirmeniz gerekiyor. Açıkcası hiç bu kadar keyifli olacağını ummazken. Aynı enerjiyle buluştum. Ürünü aldıktan sonra Imokır olduğumu söylediler:) Açıkcası bu deneyimden söyleyebilirim I’m OK!

Yiğit,

Ankara

Bir bisiklet sevdalısı olarak Jep Jep (bisikletimin adı) ile Türkiye’nin 42 şehrini gezdim. Binlerce kilometre yol yaptım. Ancak üstad yorgun düştü ve değişimin zamanı geldiğinde onu çalışma alanıma dahil etmenin yollarını arıyordum. Imok ile tanışmam bu şekilde başladı. Şuan Jep Jep yanımda sonsuz teşekkürler. I’m OK!

Özge,

Niğde

Bizi başka nerelerde bulabilirsin?

MESELA TRENDYOL'DA VARIZ!

HATTA HEPSİBURADA'DA VARIZ

TABİ Kİ N11.COM'DA DA VARIZ!

SEN NEREDEYSEN BİZ ORADAYIZ

Sohbete Başla
Merhabalar Buradayız
Merhaba,
Sana yardımcı olmak için buradayız.