Skip to content Skip to footer

Moon Stone

Our collections are informed by a deep appreciation of ceramics and modern art Shop now Find local Store
25 $ .00 16
$ .00

Kitchen utensils

A carefully curated range of ceramic objects by talented designers from our studio Shop now Find local Store
25 $ .00

Decorate vase

We offer only handcrafted, exclusive ceramic goods of the finest quality and design Shop now Find local Store
26 $ .00

What people say about our ceramics

Bir bisiklet sevdalısı olarak Jep Jep (bisikletimin adı) ile Türkiye’nin 42 şehrini gezdim. Binlerce kilometre yol yaptım. Ancak üstad yorgun düştü ve değişimin zamanı geldiğinde onu çalışma alanıma dahil etmenin yollarını arıyordum. Imok ile tanışmam bu şekilde başladı. Şuan Jep Jep yanımda bende bu güzel yorumu Imok yetkililerine gönderiyorum. Teşekkürler. I’m OK!

Filiz,

Aydın

İnternette çok fazla araştırma yaptım. Boardlar hakkında ancak bir çoğunda problem yaşadım. Şöyle ki bir board aldığınızda bu board ile enerjinizi bütünleştirmeniz gerekiyor. Açıkcası hiç bu kadar keyifli olacağını ummazken. Aynı enerjiyle buluştum. Ürünü aldıktan sonra Imokır olduğumu söylediler:) Açıkcası bu deneyimden söyleyebilirim I’m OK!

Yiğit,

Ankara

Bir bisiklet sevdalısı olarak Jep Jep (bisikletimin adı) ile Türkiye’nin 42 şehrini gezdim. Binlerce kilometre yol yaptım. Ancak üstad yorgun düştü ve değişimin zamanı geldiğinde onu çalışma alanıma dahil etmenin yollarını arıyordum. Imok ile tanışmam bu şekilde başladı. Şuan Jep Jep yanımda sonsuz teşekkürler. I’m OK!

Özge,

Niğde
Sohbete Başla
Merhabalar Buradayız
Merhaba,
Sana yardımcı olmak için buradayız.